YesCamp

O nás

Máme zkušenosti

Pořádáním letních pobytových i příměstských táborů se zabýváme od roku 2010.

Náš tým se skládá z rodilých mluvčí a táborových vedoucích s mnohaletou praxí. Mezi vize, které se snažíme naplnit, je ukázat dětem, že se lze učit novým věcem zábavnou formou a že svůj volný čas mohou trávit aktivně a kreativně na čerstvém vzduchu. Motivací pro nás jsou i opakované návraty našich táborníků, kteří se vrací na naše kempy.

Anglické tábory které prostě frčí

Anglické příměstské tábory se uskuteční v centru Olomouce a Pardubic. Tyto tábory jsou naplněny dopoledními lekcemi angličtiny pod vedením rodilých mluvčí, uzpůsobené úrovni a věku dětí, následované hravým odpoledním programem vedeným táborovými vedoucími v češtině.

Krkonoše, Sezemice? Jasně!

V Sezemicích u Pardubic se dále bude konat také sportovní příměstský tábor, během kterého se děti seznámí s velkým množstvím tradičních i méně tradičních sportů, pod dohledem zkušených instruktorů a trenérů. Děti budou rozděleny do skupin dle věku, čemuž budou také jednotlivé aktivity přizpůsobeny.

Kromě příměstských táborů v letošním roce YesCamp také nabídne dva anglické týdenní pobytové tábory, situované v podhůří Krkonoš, které stejně jako anglické příměstské tábory garantují zábavné dopolední hodiny s rodilými mluvčími a odpolední program naplněný hrami spojenými táborovým tématem.

Informace ohledně COVID-19

V případě, že situace spojená s pandemií COVID-19 se bude nepříznivě vyvíjet a tábory nebude možné z důvodu vládních nařízení uskutečnit, zaručujeme vrácení peněz v plné výši.